| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Kilka pytań odnośnie Stralis. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=47884 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | gandziorz [ 03 lip 2018, 2:58 ] |
| Tytuł: | Kilka pytań odnośnie Stralis. |
Witam, Mam dwa pytania odnośnie Stralis. Pierwsze: jak przenieść panel Webasto z górnego na dolne łóżko? Drugie: czy stralisa można myć w środku bez problemu? Pytanie nie jest głupie ponieważ obawiam się że materiał odklei się od dykty Pozdrawiam |
|
| Autor: | Rossi [ 03 lip 2018, 3:40 ] |
| Tytuł: | Re: Kilka pytań odnośnie Stralis. |
1. Musisz wyjąć tą kieszeń na telefon pod lampką nocną, poszukać tam wtyczki, podpiąć i włożyć panel. 2. Możesz. Czyściłem piankami, na mokro, odkurzaczem piorącym. Nic się nie stało. |
|
| Autor: | gandziorz [ 06 lip 2018, 21:03 ] |
| Tytuł: | Re: Kilka pytań odnośnie Stralis. |
Podziękował |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|