| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Kultowe Autobusy PRL https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=47734 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Omnibus [ 18 kwie 2018, 21:50 ] |
| Tytuł: | Kultowe Autobusy PRL |
Witajcie, Dziś była premiera zeszytów z De Agostini z Autobusami. Ktoś z Was będzie zbierał? Ja niedawno skończyłem pracę i nie zdążyłem kupić, może jutro jeszcze się uda. |
|
| Autor: | unreal [ 18 kwie 2018, 23:58 ] |
| Tytuł: | Re: Kultowe Autobusy PRL |
Może się skuszę.Pierwszy autobus jest za dychę,wiesz ile będą kosztować kolejne? Z tego wydawnictwa kupiłem kiedyś robura |
|
| Autor: | Kamil_FH [ 24 kwie 2018, 10:01 ] |
| Tytuł: | Re: Kultowe Autobusy PRL |
@unreal, drugie wydanie będzie kosztowało 19,99, zaś 3 i następne już po 39,99. Z prenumeratą wychodzi taniej o ok 6zł. |
|
| Autor: | Omnibus [ 30 kwie 2018, 10:21 ] |
| Tytuł: | Re: Kultowe Autobusy PRL |
Cytuj: Może się skuszę.Pierwszy autobus jest za dychę,wiesz ile będą kosztować kolejne?
Dokładnie tak jak powiedział kolega niżej:)Z tego wydawnictwa kupiłem kiedyś robura Jak tam chłopaki? Pierwszy numer już zakupiony?:D Ja już mam upragnionego Autosana:D Teraz czekam na drugi numer i Skodę Karosę |
|
| Autor: | Omnibus [ 10 maja 2018, 12:36 ] |
| Tytuł: | Re: Kultowe Autobusy PRL |
A co tu tak cicho? Ja już mam 2 autobusiki, teraz czekam na Bussinga |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|