| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Zmiana Kabiny Man G 90 8 150 Na kabine z Mana l2000 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=47724 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Podhalan [ 16 kwie 2018, 21:44 ] |
| Tytuł: | Zmiana Kabiny Man G 90 8 150 Na kabine z Mana l2000 |
witam zastanawiam się nad wymianą kabiny w niezawodnym manie 8 150 g90 na kabine z nowszego mana l2000 chciałbym połączyć niezawodne podwozie z ładną kabiną robił ktoś może takie coś? co należy zmienić wymienić jak się do tego zabrać z góry dziękuje i pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|