
to obawiam się że efekt może wyjść mizerny.
Zrzut ekranu 2018-02-07 o 16.03.09 by nieviesiek, on FlickrKto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 3 gości |
| Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów |