| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Pytanie o podatek od śrotków transportu... https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=47490 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kipkin [ 21 sty 2018, 18:47 ] |
| Tytuł: | Pytanie o podatek od śrotków transportu... |
Witam, mam takie pytanie czy na auto Iveco eurocargo w dowodzie "RODZAJ POJAZDU samochód ciężarowy PRZEZNACZENIE asenizacyjny" DMC13360kg 2 osie będę musiał zapłacić podatek od środków transportowych? Jeżeli tak to czy stawka jest z góry znana czy muszą ją zw urzędzie wyliczyć? A druga sprawa ile mniej więcej mogę się spodziewać ubezpieczenia OC na auto asenizacyjne 5861cm3? |
|
| Autor: | zzx [ 21 sty 2018, 19:17 ] |
| Tytuł: | Re: Pytanie o podatek od śrotków transportu... |
http://www.finanse.mf.gov.pl/podatki-i- ... sportowych w mojej ocenie musisz płacić - masz pojazd ciężarowy, stawki ustala rada gminy ministerstwo określa tylko stawki minimalne, do tego podatku musisz jeszcze złożyć deklaracje DT i DT1A |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|