| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| nawigacja urote.. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=47377 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | zzx [ 15 gru 2017, 10:16 ] |
| Tytuł: | nawigacja urote.. |
http://uroute.pl/nawigacja-gps-uroute-7 ... 7-p-7.html - używa ktos czegos takiego? ew. coś w podobnej konfiguracji może polecić? mam obecnie MIO rocznik 2002 -chciał bym coś nowszego i z rejestratorem .... |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|