| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Chiptuning Volvo FH13 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=47312 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Gilotyn@ [ 19 lis 2017, 21:26 ] |
| Tytuł: | Chiptuning Volvo FH13 |
Cześć Poszukuje firmy na terenie woj.mazowieckiego która wykona dobrze chiptuning. Potrzebuję podnieść moc w zdrowym volvo FH13 440 z roku 2008. Koń jest w konfiguracji 6x2, DMC często 50-60ton. Mocy troszkę brak zwłaszcza jak pojawiają się pagórki na drodze. Jakie firmy są godne polecenia ktoś ma jakieś sprawdzone adresy ? |
|
| Autor: | użytkownik usunięty [ 19 lis 2017, 23:09 ] |
| Tytuł: | Re: Chiptuning Volvo FH13 |
Tematu chyba się nikt nie podejmie, bo nie ma takiego auta... |
|
| Autor: | Rossi [ 20 lis 2017, 1:39 ] |
| Tytuł: | Re: Chiptuning Volvo FH13 |
Jest, produkują takie w Daleszycach... |
|
| Autor: | Pablo91 [ 20 lis 2017, 18:53 ] |
| Tytuł: | Re: Chiptuning Volvo FH13 |
Po zobaczeniu tytułu domyśliłem się, że jak tu wejdę to zobaczę wpis Użytkownika. Przez większość znane potoczne określenie na FH 13-litrowe a będzie Ci się czepiał i zaśmiecał temat (przez co teraz ja to robię |
|
| Autor: | Kierownik [ 20 lis 2017, 19:55 ] |
| Tytuł: | Re: Chiptuning Volvo FH13 |
Czyli Pablo, jako że sam stwierdziłeś że zaśmiecasz temat, warto by było, żebyś zaraportował się sam... Co do wiszących rok tematów" kto gdzie, kiedy, czym". Ja z pasją czytam sobie kto, gdzie, kiedy i czym jechał rok temu, więc usilnie upraszam o w dalszym ciągu nie kasowanie. W sumie, to niech przestaną w ogóle kasować, to za 10 lat dopiero będę miał lekturę Dobrze zrobić chip tunning, to pewnie trzeba by pisać od nowa mapę pod akurat ten silnik, hamownię na takiego dużego Tira, i fachowca. Gruby temat. Mapa i hamownia do starej Beemy, mnie kosztowała 2500zl. Do takiego Tira sądzę, że razy dwa. Większość tego typu zabiegów sprowadza się do sprawdzenia z grubsza kondycji motorowni (cisnienia sprężania, pompowtryski, ciśnienie doładowania) i wgrania innego programu sterującego. W tym przypadku np od 480tki. Jeśli jesteś zaintetesowany wersją "na skróty". To kilka kontaktów mam, w Wierzbicy pod Radomiem, w Kielcach i pod Opolem - w Kluczborku chyba. Zamkniesz temat za zdecydowanie mniej niz 50% ceny. A i Adblue poddłubią żeby mocy nie odcinało... W jedym wozie odcinkę mi zrobili na 95, i to ładnych kilka lat temu. |
|
| Autor: | Gilotyn@ [ 25 lis 2017, 10:41 ] |
| Tytuł: | Re: Chiptuning Volvo FH13 |
Dowiedziałem się odpowiednio dużo . Proszę moderatorów o przeniesie tematu do kosza. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|