| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN F2000 (14.264) 1998r. nie jedzie https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=47254 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | daniel_u25 [ 26 paź 2017, 22:15 ] |
| Tytuł: | MAN F2000 (14.264) 1998r. nie jedzie |
Witam, mam taki problem z moim MAN-em, czasem nie wiadomo czemu wchodzi tak jakby w tryb awaryjny, silnik wchodzi tylko na 1500 obr.min, i jedzie 20km/h. skrzynia automatyczna zf. Pytanie Czy uszkodzony czujnik absu może być tego przyczyną? bo taki błąd pokazoło przy wpieciu w komputer. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|