| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Reno premium 420dci zwarcie do masy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=47114 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kubaneta [ 03 wrz 2017, 9:37 ] |
| Tytuł: | Reno premium 420dci zwarcie do masy |
Witam ponownie, mam problem z premium420dci,dałem wtryski do regeneracji a po zamontowaniu komputer pokazuje zwarcie do masy oczywiście auto nie odpala, dziękuję za odpowiedź. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|