| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Man TGX XLX 18.480 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=47103 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Malisz [ 27 sie 2017, 19:21 ] |
| Tytuł: | Re: Man TGX XLX 18.480 |
Ładny manik i przebieg, w pojedynczej obsadzie przebieg zrobiony? |
|
| Autor: | KamilFH [ 28 sie 2017, 22:10 ] |
| Tytuł: | Re: Man TGX XLX 18.480 |
Cytuj: Ładny manik i przebieg, w pojedynczej obsadzie przebieg zrobiony?
Rok chodził w podwójnej, odkąd przyszedł do firmy w pojedynke ciska |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|