| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Lusterko panoramiczne MAN TGX https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=46896 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Argi [ 15 maja 2017, 11:42 ] |
| Tytuł: | Lusterko panoramiczne MAN TGX |
Witam i przepraszam, jeżeli już było. Jak zamocowane jest lustro panoramiczne (dolne)? Czy do wymiany trzeba rozpiąć odbudowę, czy wyjdzie "siłą" (zatrzask)? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|