| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Dąbrowa Tarnowska -- Wojnicz https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=46635 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | pablo85 [ 19 lut 2017, 8:25 ] |
| Tytuł: | Dąbrowa Tarnowska -- Wojnicz |
Dąbrowa Tarnowska - Wojnicz przejdzie się dużym drogą 975 czy trzeba jechać przez Tarnów? |
|
| Autor: | PrzemoBTC [ 19 lut 2017, 8:29 ] |
| Tytuł: | Re: Dąbrowa Tarnowska -- Wojnicz |
Przejedzie spokojnie |
|
| Autor: | pablo85 [ 19 lut 2017, 9:05 ] |
| Tytuł: | Re: Dąbrowa Tarnowska -- Wojnicz |
Dzięki za odpowiedź. |
|
| Autor: | Grzesiek_KBR [ 19 lut 2017, 10:08 ] |
| Tytuł: | Re: Dąbrowa Tarnowska -- Wojnicz |
Przejdziesz spokojnie tyle że tam jest 8t/oś i w Biskupicach Radłowskich przy rondzie masz miejscówkę ITD ostatnio długo ich tam nie było ale lubią czasem tam wpaść i wyłapać z lotu kilku klientów. |
|
| Autor: | pablo85 [ 19 lut 2017, 10:13 ] |
| Tytuł: | Re: Dąbrowa Tarnowska -- Wojnicz |
10 ton będę miał załadowane także na spokojnie. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|