
żadny klej się nie oprze a i lakieru nie uszkodzi tylko nie wiem czy w pl dostępne | Ostatnio zmieniony 30 sty 2017, 8:27 przez Bauer, łącznie zmieniany 2 razy. |
| Nie drzyć tylko drzeć. Ponadto proszę o używanie polskich znaków. |
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości |
| Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów |