| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Plastyczny smar grafitowy. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=46432 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kwkm [ 31 gru 2016, 11:30 ] |
| Tytuł: | Plastyczny smar grafitowy. |
Jakiś czas temu przy wizycie w ASO volvo, wyjeżdżając przesmarowałem sobie siodło smarem grafitowym texaco texclad2 (którego tam używają) To maziadło jest niewiarygodne, to wręcz guma w smarze, trzyma klei tak że szpachelki z wiadra wyrwać nie można i po spięciu z załadowaną naczepą nie wybryzguje na rame jak zwykłe grafity. Wszystko byłoby super tylko cena ponad 500pln za wiaderko to nie mało.. Ktoś kojarzy innych producentów takiego gumo-grafitu w sensowniejszym prajsie ? |
|
| Autor: | Długi [ 31 gru 2016, 11:32 ] |
| Tytuł: | Re: Plastyczny smar grafitowy. |
Nie. My lamusy, orlenowski z autosu. |
|
| Autor: | Mr.X [ 31 gru 2016, 12:18 ] |
| Tytuł: | Re: Plastyczny smar grafitowy. |
Droższy opłaca się tylko do centralnego smarowania, a do nakładania szpachelką zwykły grafit |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|