| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Potrzebuje schemat przerobienia dwoch wtyczek 7- pinowych na jedna 15- pin ADR https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=46400 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Zupa084 [ 27 gru 2016, 1:28 ] |
| Tytuł: | Potrzebuje schemat przerobienia dwoch wtyczek 7- pinowych na jedna 15- pin ADR |
Witam. Mam w solowce dwie wtyczki elektryczne po 7 pin i musze przerobic to na gniazdo 15 pinowe adr. Czy moze ktos podrzucix schemat ktore kabelki gdzie podlaczyc? Z gory dziekuje Auto to midlum z 2005 roku. |
|
| Autor: | Długi [ 27 gru 2016, 2:06 ] |
| Tytuł: | Re: Potrzebuje schemat przerobienia dwoch wtyczek 7- pinowych na jedna 15- pin ADR |
http://beson.com.pl/index.php?p1470,ada ... tki-87-157 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|