| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Volvo FH 13 MID136 SID67 FMI14 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=46323 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | artmed112 [ 05 gru 2016, 21:19 ] |
| Tytuł: | Volvo FH 13 MID136 SID67 FMI14 |
Witam. Mam problem z ABS-em naczepy (Krone 2015r.) wczoraj zaczęło bić powietrze na max aż zbijało zaworem bezpieczeństwa i zaświecał się ABS1 wspomnę że był lekki przymrozek. Dzisiaj pojechałem do mechanika zaleli mi układ preparatem przeciw zamarzaniu i wyświetlił się komunikat usterka czujnika TCU i wyzej wymienione kody. Ciśnienie na zegarach teraz jest prawidłowe, ale ABS1 nadal się świeci. Może miał ktoś podobny przypadek. Nie wiem czy problem będzie w ciągniku czy naczepie. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|