| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania Grill https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=46306 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Settler [ 30 lis 2016, 15:00 ] |
| Tytuł: | Re: Scania Grill |
nie prościej przemalować? |
|
| Autor: | Luka [ 30 lis 2016, 15:18 ] |
| Tytuł: | Re: Scania Grill |
Może trzeba handlowca ze scanii zapytać? |
|
| Autor: | Lechmot [ 01 gru 2016, 11:31 ] |
| Tytuł: | Re: Scania Grill |
V8 miały takie |
|
| Autor: | Tomaszek [ 03 gru 2016, 22:57 ] |
| Tytuł: | Re: Scania Grill |
Przecież te typowo czarne miały i mają Vki, jasne mają Streamki i te szare mają Rki od 2009r. nie ważne czy Vka czy rzędówka. |
|
| Autor: | misiek108 [ 04 gru 2016, 21:18 ] |
| Tytuł: | Re: Scania Grill |
Dziwi mnie to że te grille są takie rzadkie... |
|
| Autor: | Tomaszek [ 04 gru 2016, 21:38 ] |
| Tytuł: | Re: Scania Grill |
Przecież pisze, ze te szare były od 2009r do bodajże 13r czyli do tego co wyszła Streamline. Więc nie wiem w czym nadal problem... |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|