| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| liaz- schematy, obsluga i naprawa https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=46119 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | stamad [ 06 paź 2016, 18:39 ] |
| Tytuł: | liaz- schematy, obsluga i naprawa |
Witam. Zakupilem liaza z '87 roku, a poniewaz jest w nim troche do roboty poszukuje wszelkiego rodzaju pomocy do jego obslugi. Dodam ze przelaczniki i suwadla w kabinie sa powycierane a wczesniejszy wlasciciel stwierdzil ze juz sam nie pamieta co do czego sluzylo. Pozfrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|