| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [LIAZ] Brak hamulców na tylnej osi https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=46118 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | stamad [ 06 paź 2016, 18:23 ] |
| Tytuł: | [LIAZ] Brak hamulców na tylnej osi |
Witam. Jak w temacie, nie dzialaja hamulce z tylu. Silowniki oddalem do renowacji lecz dlaczego do niego ida 3 przewody a nie 2? Ogolnie wczesniej pod tym autek bylo tyle januszy ze kilka przewodow jest luzem kilka ucietych a inne jeszcze zacisniete. Moze ktos wie jak to powinno buc prawidlowo lub moze udostepnic jakies zdjecia. Pozdrawiam |
|
| Autor: | slimmm_ns [ 12 mar 2017, 0:06 ] |
| Tytuł: | Re: [LIAZ] Brak hamulców na tylnej osi |
gdzieś kiedyś miałem książkę serwisowa do liza z wszystkimi naprawami jak byś był zainteresowany odkupem mogę poszukać ...? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|