| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Fiat "Dukejto" 180KM https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=46078 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | DAKS [ 22 wrz 2016, 15:32 ] |
| Tytuł: | Re: Fiat "Dukejto" 180KM |
Ekipa "Busiarzy" coraz obszerniejsza Długo nim jeździsz? Jakieś usterki do tej pory? Jak ze spalaniem ? |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 23 wrz 2016, 17:02 ] |
| Tytuł: | Re: Fiat "Dukejto" 180KM |
Cytuj: Ekipa "Busiarzy" coraz obszerniejsza
Tym dopiero pierwsze kółko robię. Spalanie koło 10,5-11 A z usterek właśnie turbina padła i stoję w Norymberdze..
Długo nim jeździsz? Jakieś usterki do tej pory? Jak ze spalaniem ? |
|
| Autor: | Lechmot [ 24 wrz 2016, 10:53 ] |
| Tytuł: | Re: Fiat "Dukejto" 180KM |
Cytuj:
Tym dopiero pierwsze kółko robię. Spalanie koło 10,5-11 A z usterek właśnie turbina padła i stoję w Norymberdze..
Przy jakim przebiegu? |
|
| Autor: | RAFUS [ 24 wrz 2016, 14:18 ] |
| Tytuł: | Re: Fiat "Dukejto" 180KM |
Cytuj: Cytuj:
Tym dopiero pierwsze kółko robię. Spalanie koło 10,5-11 A z usterek właśnie turbina padła i stoję w Norymberdze..
Przy jakim przebiegu? Zapodaj fotki wnętrza i się o nim wypowiedz, sypialna kabina robi wrażenie obszernego ale jak to jest w praktyce? Jak z poruszaniem sie wewnątrz? |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 25 wrz 2016, 19:45 ] |
| Tytuł: | Re: Fiat "Dukejto" 180KM |
Cytuj: Cytuj: Cytuj:
Tym dopiero pierwsze kółko robię. Spalanie koło 10,5-11 A z usterek właśnie turbina padła i stoję w Norymberdze..
Przy jakim przebiegu? Zapodaj fotki wnętrza i się o nim wypowiedz, sypialna kabina robi wrażenie obszernego ale jak to jest w praktyce? Jak z poruszaniem sie wewnątrz? Przy moim wzroście 180cm i dość szczupłej posturze nie mam problemów z poruszaniem się wewnątrz, mam dwa fotele i lukę pośrodku, górna część zabudowy to trzy obszerne schowki które są pojemne i bez problemu można się porządnie porozkładać. Łóżko tylko 60cm szerokości to nie za wiele i brakuje mi 80 cm z lamara którym jeździłem ale zawsze to wygodniej jak kurnik. Ogólnie rzecz biorąc auto jest idealnym rozwiązaniem dla kogoś komu zależy na płynnej jeździe 100km/h-110km/h i małym spalaniu 10,5-11l. Fotki z wnętrza dam jak za kilka dni będę w domu i coś wrzuce do kabiny. Wnętrze lamara : 20160811_114741 by Klaudiusz jakiś, on Flickr 20160729_164939 by Klaudiusz jakiś, on Flickr 20160727_143706 by Klaudiusz jakiś, on Flickr 20160729_165004 by Klaudiusz jakiś, on FlickrKto da mniej? 20160918_190100 by Klaudiusz jakiś, on Flickr
|
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 16 paź 2016, 18:16 ] |
| Tytuł: | Re: Fiat "Dukejto" 180KM |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() [url=https://flic.kr/p/LLjyp1] ![]() Rozjebunda przy sprzątaniu u babci na podwórku. Problem z turbiną rozwiązany po tym jak odwiedziłem serwis, zamontowaliśmy odstraszacz do zwierzaków i został naprawiony pęknięty przewód stąd turbina się wyłączała przy za dużym obciążeniu. Autko lata przebieg 250-000km |
|
| Autor: | patrykR500 [ 17 paź 2016, 20:42 ] |
| Tytuł: | Re: Fiat "Dukejto" 180KM |
Nie myślałeś dać to łóżko na stałe z grubszą pianką jak widze tą deske do spania to mnie ciarki idą że na tym da rade sie spać |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 17 paź 2016, 23:11 ] |
| Tytuł: | Re: Fiat "Dukejto" 180KM |
Cytuj: Nie myślałeś dać to łóżko na stałe z grubszą pianką jak widze tą deske do spania to mnie ciarki idą że na tym da rade sie spać
Mam jeszcze materac do tego, akurat był wyprany i czekałem aż wyschnie. |
|
| Autor: | Dolar [ 08 lis 2016, 9:17 ] |
| Tytuł: | Re: Fiat "Dukejto" 180KM |
Jednak udało się zrobić zdjęcie. |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 11 sty 2017, 15:30 ] |
| Tytuł: | Re: Fiat "Dukejto" 180KM |
![]() Fura w końcu myta. ![]() |
|
| Autor: | semis [ 11 sty 2017, 19:01 ] |
| Tytuł: | Re: Fiat "Dukejto" 180KM |
Na tym zdjęciu wyszedłem jak gówniarz zaraz po szkółce Co do teddiego - Jak Cie widzę tak Cię słyszę. Fajny ten twój resoraczek, wydaje się mało miejsca ale jest ok. Zostanę jednak przy iweku Jak będę miał się kręcić gdzieś w twoich okolicach rzucę hasłem Edit - a gdzie film... ? |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 11 sty 2017, 21:25 ] |
| Tytuł: | Re: Fiat "Dukejto" 180KM |
Było tak ciepło ze mój zmarznięty palec nie włączył nagrywania. |
|
| Autor: | Dolar [ 11 sty 2017, 21:57 ] |
| Tytuł: | Re: Fiat "Dukejto" 180KM |
Jak zwykle, albo telefon nie naładowany albo coś innego... |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 13 lut 2017, 23:01 ] |
| Tytuł: | Re: Fiat "Dukejto" 180KM |
Ojtam ja to ja 300000km przebiegu już się zbliża, a ja dłubie sobie w nim dalej. ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
| Autor: | MarcinMB [ 15 lut 2017, 15:47 ] |
| Tytuł: | Re: Fiat "Dukejto" 180KM |
Fajny masz ten środeczek, od razu wydaje się przytulniej |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 24 kwie 2017, 1:43 ] |
| Tytuł: | Re: Fiat "Dukejto" 180KM |
Spot z Dolarem ![]() Spot z Potkiem: ![]() Firmowy weekend w Mediolanie: ![]() Zima zaskoczyła drogowców ![]() |
|
| Autor: | Dolar [ 24 kwie 2017, 4:10 ] |
| Tytuł: | Re: Fiat "Dukejto" 180KM |
Same spoty panie. A przecież bus ma nie stygnąć |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 05 cze 2017, 18:47 ] |
| Tytuł: | Re: Fiat "Dukejto" 180KM |
Do zamknięcia.. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|