| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Chemnitz -> Czechy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=45832 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Jacoo [ 26 maja 2016, 17:59 ] |
| Tytuł: | Chemnitz -> Czechy |
Mobile, czy można przejechać dużym przez Chemnitz na Czechy tak jak na mapie ?? Na granicy dostanę premita ? |
|
| Autor: | kłaliti [ 26 maja 2016, 19:42 ] |
| Tytuł: | Re: Chemnitz -> Czechy |
Nie laduje mi się. Podaj na jakie miasto w Cz chcesz jechać. Ja z Chemnitz jeździłem landem na Litvinov. Tam śmiało można jechać z premidem niewiem jak jest bo ja zawsze na szybie mam. Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka |
|
| Autor: | Jacoo [ 26 maja 2016, 19:52 ] |
| Tytuł: | Re: Chemnitz -> Czechy |
![]() Najprawdopodobniej na Chomutów będę musiał się kierować. |
|
| Autor: | kłaliti [ 26 maja 2016, 20:18 ] |
| Tytuł: | Re: Chemnitz -> Czechy |
Jeździłem tak jak pokazujesz. Śmiało tak możesz jechać. Z premidem nie podpowiem. Do kadania duzo naszych na patelni tam jeździ. Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka |
|
| Autor: | Jacoo [ 26 maja 2016, 20:26 ] |
| Tytuł: | Re: Chemnitz -> Czechy |
Dzięki kłaliti. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|