| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Studia - logistyka i transport drogowy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=45735 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | mefisto44 [ 10 kwie 2016, 17:16 ] |
| Tytuł: | Studia - logistyka i transport drogowy |
czesc warto podjac studia podyplomowe logistyka i transport drogowy na politechnice krakowskiej? ktos skonczył moze ten kierunek? prosze o odpowiedz |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|