| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Ford Transit MK V (vel.Smerfik) https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=45680 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kermiter [ 26 mar 2016, 11:51 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit MK V (vel.Smerfik) |
Czyli to w zasadzie zostaje zabawka w firmie,rodzinie bez konkretnego przeznaczenia do pracy? niezła robota,dobrze wyglada i co jak co ale odglos tego silnika to chyba zapamietam do konca swoich dni co chcesz z wnetrzem przerabiac na osobowego z tyłu czy jak? |
|
| Autor: | Dolar [ 26 mar 2016, 13:21 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit MK V (vel.Smerfik) |
Ja bym go poster na party busa zrobił |
|
| Autor: | 5eba [ 26 mar 2016, 14:42 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit MK V (vel.Smerfik) |
Cytuj: i co jak co ale odglos tego silnika to chyba zapamietam do konca swoich dni
Klank Transita chyba każdy zna kto trochę się motoryzacją interesuje |
|
| Autor: | kłaliti [ 26 mar 2016, 17:59 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit MK V (vel.Smerfik) |
Gdybym miał takie wozidło to przerobiłbym to na takiego "kampera" z łóżkiem i sobe raz w roku pojechał w świat. Jak ten gościu od na 40.ton Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka |
|
| Autor: | Wilk 09 [ 27 mar 2016, 21:22 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit MK V (vel.Smerfik) |
Mogę tylko pogratulować utrzymania tego Forda w tak świetnym stanie. Jeszcze ta aluminiowa felga dodała smaczku. Przebieg wręcz symboliczny co widać po utrzymaniu wnętrza (kierownica, która się ścierało po bokach w granicy przebiegu 120 tyś.km). Ze względu na sentyment do Transita V generacji będę tu często zaglądał. Ciekaw jestem, czy Twój model był z pierwszych wypustów z montowni z Płońska, czy jeszcze z D |
|
| Autor: | selwas [ 29 mar 2016, 13:31 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit MK V (vel.Smerfik) |
Gdzie ty mi tu z takim starym klamotem. |
|
| Autor: | ..::poster::.. [ 29 mar 2016, 18:21 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit MK V (vel.Smerfik) |
Cytuj: Mogę tylko pogratulować utrzymania tego Forda w tak świetnym stanie. Jeszcze ta aluminiowa felga dodała smaczku. Przebieg wręcz symboliczny co widać po utrzymaniu wnętrza (kierownica, która się ścierało po bokach w granicy przebiegu 120 tyś.km). Ze względu na sentyment do Transita V generacji będę tu często zaglądał. Ciekaw jestem, czy Twój model był z pierwszych wypustów z montowni z Płońska, czy jeszcze z D
Niestety on z naszej kochanej polszy już jest Cytuj: Gdzie ty mi tu z takim starym klamotem.
To co teraz mogę na mastera jechać |
|
| Autor: | BartekDSW [ 03 kwie 2016, 15:28 ] |
| Tytuł: | Re: Ford Transit MK V (vel.Smerfik) |
Również z sentymentu do Transita kibicuję |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|