| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN TGA ciśnienie w obwodzie 4 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=45247 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | chodko [ 09 gru 2015, 18:04 ] |
| Tytuł: | MAN TGA ciśnienie w obwodzie 4 |
TGA 2003r AS TRONIC Witam dziś wymieniałem zawór ograniczający ciśnienie na 3 obwodzie ustawiony na 8,2 bara natomiast na 4 mam 10,4 czy tak powinno być ?Druga sprawa gdzie w manie jest zawór zwrotny w układzie sprężarka zawór czterodrożny.W przewodzie zasilającym na osuszaczu(KNORR) mam cały czas ciśnienie , pod króćcami na osuszaczu nie ma zaworka.Schodzi mi powietrze przez 3-4 godziny do 6 a nigdzie nie słychać więc chyba cofa do sprężarki. |
|
| Autor: | MAN [ 09 gru 2015, 20:29 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGA ciśnienie w obwodzie 4 |
Na wyjściu z osuszacza masz zawór zwrotny |
|
| Autor: | chodko [ 09 gru 2015, 20:46 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGA ciśnienie w obwodzie 4 |
Na wyjściu w otworze nie ma zaworu chyba że siedzi gdzieś głębiej,jak byś mógł sprawdzić w komputerze ciśnienie na 4 obwodzie.Dzięki pozdrawiam. |
|
| Autor: | MAN [ 09 gru 2015, 21:16 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGA ciśnienie w obwodzie 4 |
Zawór zwrotny jest w samym osuszaczu Ja mam tylko trzy obwody na komputerze |
|
| Autor: | chodko [ 09 gru 2015, 21:25 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGA ciśnienie w obwodzie 4 |
No to podstawa osuszacza na szmelc bo zawór nie trzyma .Dzięki |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|