| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| tapicerka man tga https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=45147 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mervin [ 11 lis 2015, 18:25 ] |
| Tytuł: | tapicerka man tga |
Witam. Mam pytanko jak zdemontować mniejsza część tapicerki drzwi w manie TGA. Chodzi o element gdzie kładzie się łokieć. Idzie to jakoś bez dewastacji zdemontować? Chyba jest przyklejone nie? |
|
| Autor: | MAN [ 11 lis 2015, 19:10 ] |
| Tytuł: | Re: tapicerka man tga |
Musisz odkręcić cały boczek to będziesz miał cały podłokietnik na wierzchu |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|