| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Co słychać w Calaise? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=45083 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RadekNet [ 25 paź 2015, 22:26 ] |
| Tytuł: | Co słychać w Calaise? |
Jak wygląda sytuacja na przeprawach do UK jeśli chodzi o samochody osobowe? Taki sam cyrk jak dla ciężarówek czy można uderzać bez obaw? Pojutrze ruszam do Irlandii i mam dylemat czy Cherbourg - Dublin czy przez UK jechać. Radek Wrodarczyk |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|