| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania G400 Haczek https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=44849 |
Strona 1 z 3 |
| Autor: | fafciuk [ 20 sie 2015, 20:15 ] |
| Tytuł: | Re: Scania G400 Haczek |
Trzecia os skretna? |
|
| Autor: | endriu007 [ 20 sie 2015, 20:27 ] |
| Tytuł: | Re: Scania G400 Haczek |
Kościańskie blach jeśli można wiedzieć gdzie macie siedzibę bazę. Sprzęcik ładny |
|
| Autor: | Czak\8/ [ 20 sie 2015, 21:17 ] |
| Tytuł: | Re: Scania G400 Haczek |
Cytuj: Trzecia os skretna?
Niestety nie, ale przydałaby się.Endriu główną bazę mamy w Przysiece Polskiej, a ja jeżdżę we wrocławskim oddziale |
|
| Autor: | TwoStepsFromHell [ 20 sie 2015, 21:37 ] |
| Tytuł: | Re: Scania G400 Haczek |
Cytuj:
Endriu główną bazę mamy w Przysiece Polskiej, a ja jeżdżę we wrocławskim oddziale
Mogłem Cię koło 14 widzieć w Pietrzykowicach koło serwisu Mercedesa i Volvo?
|
|
| Autor: | Czak\8/ [ 21 sie 2015, 9:15 ] |
| Tytuł: | Re: Scania G400 Haczek |
Cytuj: Cytuj:
Endriu główną bazę mamy w Przysiece Polskiej, a ja jeżdżę we wrocławskim oddziale
Mogłem Cię koło 14 widzieć w Pietrzykowicach koło serwisu Mercedesa i Volvo?To Ty jechałes tym białym stralisem? Auto skojarzylem właśnie z Tobą |
|
| Autor: | Lechmot [ 21 sie 2015, 9:19 ] |
| Tytuł: | Re: Scania G400 Haczek |
Po opolskim gdzie się kręcisz ? |
|
| Autor: | TwoStepsFromHell [ 21 sie 2015, 9:55 ] |
| Tytuł: | Re: Scania G400 Haczek |
Cytuj: Bardzo możliwe. Na tym dzikusie kolo zjazdu zostawiam przyczepę i przewoze kontenery na firmę, która mamy za serwisem scanii. Jest jeszcze jedna taka scania u nas, ale w gorszym stanie
Tak tak bez przyczepy leciałeś To Ty jechałes tym białym stralisem? Auto skojarzylem właśnie z Tobą |
|
| Autor: | Czak\8/ [ 21 sie 2015, 13:36 ] |
| Tytuł: | Re: Scania G400 Haczek |
Cytuj: Cytuj: Bardzo możliwe. Na tym dzikusie kolo zjazdu zostawiam przyczepę i przewoze kontenery na firmę, która mamy za serwisem scanii. Jest jeszcze jedna taka scania u nas, ale w gorszym stanie
Tak tak bez przyczepy leciałeś To Ty jechałes tym białym stralisem? Auto skojarzylem właśnie z Tobą |
|
| Autor: | Bauer [ 28 lis 2015, 8:10 ] |
| Tytuł: | Re: Scania G400 Haczek |
Piknie kontenerowcu. Ale jednak te dwużarówkowe Helle dają lepsze światło nie ma co. |
|
| Autor: | Michał13 [ 28 lis 2015, 18:46 ] |
| Tytuł: | Re: Scania G400 Haczek |
O niebo lepiej |
|
| Autor: | Bauer [ 28 lis 2015, 20:01 ] |
| Tytuł: | Re: Scania G400 Haczek |
Cytuj: |
|
| Autor: | SZUPEK [ 29 lis 2015, 20:39 ] |
| Tytuł: | Re: Scania G400 Haczek |
Oczywiście że oklejać!!!! |
|
| Autor: | Lechmot [ 01 gru 2015, 8:57 ] |
| Tytuł: | Re: Scania G400 Haczek |
Założyć ORG pomarańczowe |
|
| Autor: | KubaTruck [ 02 gru 2015, 19:58 ] |
| Tytuł: | Re: Scania G400 Haczek |
W jakim systemie pracujesz? |
|
| Strona 1 z 3 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|