| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania R500 V8 2008 Nie pobiera Adblue ! https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=44837 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mlodzik97 [ 15 sie 2015, 13:38 ] |
| Tytuł: | Scania R500 V8 2008 Nie pobiera Adblue ! |
Nie pobiera Adblue straciła moc większe spalanie. |
|
| Autor: | sebotrucker [ 18 sie 2015, 22:37 ] |
| Tytuł: | Re: Scania R500 V8 2008 Nie pobiera Adblue ! |
Cytuj: Nie pobiera Adblue straciła moc większe spalanie.
więcej konkretów |
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 19 sie 2015, 4:20 ] |
| Tytuł: | Re: Odp: Scania R500 V8 2008 Nie pobiera Adblue ! |
Tam może. być wszystko, pewnie czujnik Nox normalne w scanii |
|
| Autor: | dominik 2004 [ 19 sie 2015, 21:55 ] |
| Tytuł: | Re: Scania R500 V8 2008 Nie pobiera Adblue ! |
Odczytaj i podaj nr błędu . |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|