| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Giżycko--->Słowacja https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=44716 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Adamek_20 [ 10 lip 2015, 18:40 ] |
| Tytuł: | Giżycko--->Słowacja |
W niedzielę startuje pierwszy raz na Słowację i pytanie,którędy najlepiej.Opłaty już znam za drogi etc https://goo.gl/maps/q9qrG Ewentualnie na co uważać itp itd |
|
| Autor: | kalin20 [ 10 lip 2015, 19:13 ] |
| Tytuł: | Re: Giżycko--->Słowacja |
U slowaka 50 to 50, ani km więcej. Można ponegocjować mandaty ja kiedys u nas. A i uważaj na telewizor jak będziesz wjeżdżał, przyczep go przed sobą i obserwuj bo mandaty za brak oplat są duże |
|
| Autor: | Adamek_20 [ 10 lip 2015, 23:14 ] |
| Tytuł: | Re: Giżycko--->Słowacja |
Super dzięki zawsze to coś już wiem |
|
| Autor: | TwoStepsFromHell [ 10 lip 2015, 23:20 ] |
| Tytuł: | Re: Giżycko--->Słowacja |
Tam gdzie ja jechałem to drogi gorsze niż u nas. U Słowaka jest ogólny zakaz wyprzedzania dla pojazdów ciężarowych. Z tego co pamiętam to kamizelka i zapasowe żarówki obowiązują |
|
| Autor: | kalin20 [ 10 lip 2015, 23:32 ] |
| Tytuł: | Re: Giżycko--->Słowacja |
Drogi to patatajki, można zasnąć od tego rytmicznego stukania |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|