| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| tapicerka actros https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=44669 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | greg50 [ 27 cze 2015, 8:03 ] |
| Tytuł: | tapicerka actros |
Tez mam problem z tapicerka odkrecilem śruby i nie mogę jej zdjąć a padł mi chyba silniczek i mam szybę na wpół otwarta czy są jakieś myki bo chyba zaraz ja rozpier. ....le podpowie ktoś czy mam rozładować na niej agresje |
|
| Autor: | jabson [ 27 cze 2015, 9:08 ] |
| Tytuł: | Re: tapicerka actros |
A nie jest oprócz śrub zamontowana na plastikowe zatrzaski? Pociagnij za kieszeń mocno i powinno pójść |
|
| Autor: | greg50 [ 27 cze 2015, 10:25 ] |
| Tytuł: | Re: tapicerka actros |
Nie zadzialalo |
|
| Autor: | MAN [ 27 cze 2015, 10:32 ] |
| Tytuł: | Re: tapicerka actros |
Pewnie jak w Manie odkręcić śruby a potem unieść całość do góry i pociągnąć do siebie Cały boczek wisi na takich plastykowych chaczykach |
|
| Autor: | greg50 [ 27 cze 2015, 11:20 ] |
| Tytuł: | Re: tapicerka actros |
Próbowaliśmy tak zrobić ale prowadnice są tak długie ze nie chcą wyjść z dołu a do góry juz bardziej nie idzie podniesc |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|