| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Ledy w spoilerach https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=44539 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kriss [ 24 maja 2015, 19:13 ] |
| Tytuł: | Ledy w spoilerach |
Witam. Czy ktoś z Was robił sam coś takiego? ![]() Nie chodzi mi o tą stal nierdzewną,lecz o same ledy w spoilerach.Pacjent Scania Streamline Highline.W Topline te spoilery są proste i łatwiej jest,to ogarnąć. |
|
| Autor: | KacperR420 [ 30 maja 2015, 16:26 ] |
| Tytuł: | Re: Ledy w spoilerach |
Ja w swoich robię tak :
|
|
| Autor: | sebotrucker [ 31 maja 2015, 3:07 ] |
| Tytuł: | Re: Ledy w spoilerach |
w chłodni schmitz sa takie ledy |
|
| Autor: | użytkownik usunięty [ 31 maja 2015, 9:26 ] |
| Tytuł: | Re: Ledy w spoilerach |
U Scmitz'a są Aspok - cholernie drogie. Natomiast polski Fristom robi takie same o oznaczeniu FT-15C. Swego czasu kupowałem w Opoltransie po 23 zl za sztukę. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|