| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Pokaż nam swoje IVECO https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=44417 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | gArek [ 21 kwie 2015, 13:08 ] |
| Tytuł: | Pokaż nam swoje IVECO |
Słyszeliście o tej urodzinowej akcji Iveco Poland? Bierze ktoś udział? Na razie nie opublikowali żadnych zdjęć więc nie wiadomo, czy w ogóle jest zainteresowanie Ena Truck ogłosiła z okazji konkursu promocję rabatową na akcesoria do Iveco - jest sens coś tam wziąć? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|