Cytuj:
Podpowie ktoś czy tą drogą da radę przejechać dużym? Będę jechał na pusto na załadunek, pierwotnie miałem ładować w Sępolnie, ale potem dostałem info że w Lipkach. Startuje ze Zgierza->A1->10->25 i potem pasowałoby zjechać na tę "białą" drogę...
https://goo.gl/maps/s0dRB
przejedziesz tamta droga dużym, nie pamiętam czy była jakaś tam tonażówka ale ja tamtędy przez rok grzałem do Debrzna po półtusze. Tylko środkiem drogi jedz bo drzewa są bardzo blisko drogi