| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MB Atego 1228 jaki to czujnik/zawór https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=44359 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | nicko [ 07 kwie 2015, 16:48 ] |
| Tytuł: | MB Atego 1228 jaki to czujnik/zawór |
Witam chciałem spytać czy ktoś wie co to za czujnik/zawór. mianowicie bardzo mnie ostatnio denerwuje bo schodzi z niego powietrze z BARDZO DENERWUJĄCYM pierdem, Skrzynia biegów 6 z połówkami
|
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 20 kwie 2015, 5:03 ] |
| Tytuł: | Re: Odp: MB Atego 1228 jaki to czujnik/zawór |
Zawór od polowek |
|
| Autor: | nicko [ 20 kwie 2015, 16:20 ] |
| Tytuł: | Re: MB Atego 1228 jaki to czujnik/zawór |
Da się go jakoś samodzielnie nnaprawić? Typu wymiana oringów lub coś podobnego. I jeszcze jedno pytanie czy to jest elektrozawór czy tylko czujnik ? |
|
| Autor: | nicko [ 22 kwie 2015, 16:42 ] |
| Tytuł: | Re: MB Atego 1228 jaki to czujnik/zawór |
Temat do zamknięcia. Zawór rozebrałem wymieniłem O - ringi na nowe. I po sprawie . |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|