| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| problem ciężko działający pedał sprzęgła man tgs 2008 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=44345 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | marek 62 [ 02 kwie 2015, 20:26 ] |
| Tytuł: | problem ciężko działający pedał sprzęgła man tgs 2008 |
witam szukałem po forum nigdzie nie znalazłem,więc założyłem nowy temat.drodzy koledzy i koleżanki otóż moje żelazo znowu zaczyna się psuć |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|