| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| DAF XF105 - Lusterka https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=44208 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Igor [ 09 mar 2015, 17:25 ] |
| Tytuł: | DAF XF105 - Lusterka |
Cześć. Czy ktoś wie jak zdemontować obudowę dużego lusterka w DAFie? Czy trzeba do tego wyjmować lustro? Jeśli tak, to w jaki sposób to zrobić? Próby podważenia od zewnątrz obudowy nie przyniosły żadnego rezultatu. |
|
| Autor: | użytkownik usunięty [ 10 mar 2015, 18:15 ] |
| Tytuł: | Re: DAF XF105 - Lusterka |
Grześku, problem jest tej natury (tak było w poprzedniej 105), że próbowałem zdjąć obudowę z zatrzasków a ta siedziała jakby przyklejona. U Igora pewnie jest bardzo podobnie, o ile nie tak samo. Obudowy od szerokokątnego bez problemów dało się zdemontować, z głównego lustra już nie. |
|
| Autor: | Igor [ 10 mar 2015, 19:02 ] |
| Tytuł: | Re: DAF XF105 - Lusterka |
Jest dokładnie tak jak mówi Marcin. Pewnie najwygodniej byłoby ściągnąć najpierw wkład i od środka wypchać wszystkie zatrzaski - pytanie jak wyciągnąć wkład? |
|
| Autor: | Edler [ 11 mar 2015, 11:42 ] |
| Tytuł: | Re: DAF XF105 - Lusterka |
Zdjac obudowe |
|
| Autor: | jabson [ 11 mar 2015, 12:11 ] |
| Tytuł: | Re: DAF XF105 - Lusterka |
Cytuj: Jest dokładnie tak jak mówi Marcin. Pewnie najwygodniej byłoby ściągnąć najpierw wkład i od środka wypchać wszystkie zatrzaski - pytanie jak wyciągnąć wkład?
Musisz się pobawić wkładem tzn. regulacją lusterka w lewo w prawo góra dół na max i czymś długim i cienkim podważasz zatrzaski i lekko odpychasz żeby wyskoczyły. Z tyłu zablokuj żeby podczas manewrów z dalszymi te wcześniejsze Ci nie wyskoczyły i pójdzie. Uważaj tylko bo te zatrzaski to delikatne są. Ja tak u siebie w Reni zdejmowałem, ale jak widzę na schemacie to jest to identyczne rozwiązanie.
|
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|