| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Instrukcja obsługi Putzmeister https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=44187 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Everio [ 03 mar 2015, 16:24 ] |
| Tytuł: | Instrukcja obsługi Putzmeister |
Witam serdecznie! Jestem nowy na forum i przybywam tu z prośbą o pomoc... Mianowicie kupiłem pompę Putzmeister 24.11h na Manie bez przeglądu TDT i potrzebuję instrukcję obsługi do jakiejś pompy "pucka" aby złożyć dokumenty do rejestracji czy ktoś coś takiego posiada? Będę wdzięczny za pomoc! Pozdrawiam |
|
| Autor: | Luka [ 05 mar 2015, 13:25 ] |
| Tytuł: | Re: Instrukcja obsługi Putzmeister |
Poszukaj firmy, która przygotowuje sprzęt do rejestracji, powinni Ci załatwić wszystkie papiery. A jak nie, to uderz do producenta. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|