| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Fotel man tgx https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=44035 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Tomuś [ 04 lut 2015, 15:10 ] |
| Tytuł: | Fotel man tgx |
Witam. Podpowiedzcie jak zdjąć siedzisko z fotela kierowcy bo przestała działać regulacja twardości i zostało na super miękim i już mam mdłości |
|
| Autor: | marek 62 [ 04 lut 2015, 17:44 ] |
| Tytuł: | Re: Fotel man tgx |
po dwóch stronach siedziska na wysokości mniej więcej pierwszej bocznej dźwigni jest malutki otworek fi.max 4mm i trzeba włożyć i wcisnąć w kierunku lekko do tyłu tylko dwie strony na raz najlepiej ja przyciskałem 1 zostawiłem elektrodę i zdrugiej wsadziłem śrubokręt bo tylko to miałem pod ręką.i wtedy wysuwasz siedzisko do przodu |
|
| Autor: | Tomuś [ 04 lut 2015, 21:13 ] |
| Tytuł: | Re: Fotel man tgx |
Dziękuję za szybką odpowiedź. Jutro tam zajrzę i mam nadzieję że będę miał co włożyć w te otworki |
|
| Autor: | marek 62 [ 06 lut 2015, 16:42 ] |
| Tytuł: | Re: Fotel man tgx |
może w twoim jest trochę inne rozwiązanie ale siedzisko wyjechało 10 cm bez fotela to bardzo dziwne.może za daleko wyjechało pokombinuj |
|
| Autor: | caro86wlkp [ 07 lut 2015, 20:43 ] |
| Tytuł: | Re: Fotel man tgx |
przy tłoku amortyzatora jest regulacja. blaszka przekręcana po osi amortyzatora. do niej dochodzi linka w pancerzu od klawisza regulacji twardości. sprawdź czy przy amortyzatorze pancerz jest zamontowany. tam mi najczęściej wypadało. nie trzeba demontować siedziska, podniesiesz gumę to dojrzysz wszystko |
|
| Autor: | panki888 [ 27 sie 2020, 19:37 ] |
| Tytuł: | Re: Fotel man tgx |
Witam. A jak zdjac siedzisko w fotelu pasażera w tgx ? Fotel sztywny tylko mozna przesuwać tyl i przód nie posiada żadnych regulacji |
|
| Autor: | MAN [ 28 sie 2020, 11:02 ] |
| Tytuł: | Re: Fotel man tgx |
Siedzisko jest przykręcone śrubkami z przodu jak dobrze pamiętam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|