| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Nowy Hi-Way ? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=43999 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Lechmot [ 29 sty 2015, 21:56 ] |
| Tytuł: | Nowy Hi-Way ? |
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 982&type=1 Dość ciekawie wygląda ta koncepcia dailo-hi-way |
|
| Autor: | użytkownik usunięty [ 30 sty 2015, 0:04 ] |
| Tytuł: | Re: Nowy Hi-Way ? |
Jeszcze dostatecznie nie wysechł lakier na Hi-Way'u a tu już nowa koncepcja? Dla mnie to przesada. Odnoszę nieodparte wrażenie, że jest to pomieszanie Actrosa z Renault - jeśli chodzi o kwestię wizualną. A "makarony" to się czasem nie zagalopowały, twierdząc, że będzie to samochód roku 2018? |
|
| Autor: | Marecki [ 30 sty 2015, 0:09 ] |
| Tytuł: | Re: Nowy Hi-Way ? |
Nie pachnie to jakąś magią photoshopa ? ;> |
|
| Autor: | Krymu [ 30 sty 2015, 0:20 ] |
| Tytuł: | Re: Nowy Hi-Way ? |
To jak nic fotomontaż |
|
| Autor: | Lechmot [ 30 sty 2015, 8:48 ] |
| Tytuł: | Re: Nowy Hi-Way ? |
A wiesz jak nie wiesz https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1 ... &source=47 |
|
| Autor: | ociu [ 30 sty 2015, 17:05 ] |
| Tytuł: | Re: Nowy Hi-Way ? |
Kogoś poniosło, choć na tym SPY foto, rama wygląda Ivecowato Krzyżówka Merca i Fiata, mam nadzieje że to lipa tylko, bo kupsztalowato to wyszło (stwierdził to zagorzały fan marki Chyba faktycznie trzeba odkupować turbola i wsadzać E5 500 i będzie spokój |
|
| Autor: | >lukasz< [ 30 sty 2015, 21:39 ] |
| Tytuł: | Re: Nowy Hi-Way ? |
http://40ton.net/zdjecie-nowego-iveco-s ... eco-daily/ |
|
| Autor: | młody99 [ 01 lut 2015, 13:33 ] |
| Tytuł: | Re: Nowy Hi-Way ? |
Za 4 lata się przekonasz no i może zapkupisz |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|