| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Do czego to słuzy? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=43994 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | borax [ 29 sty 2015, 0:04 ] |
| Tytuł: | Do czego to słuzy? |
czy ktoś wie do czego służy to ustrojstwo?
|
|
| Autor: | igoR84 [ 29 sty 2015, 0:48 ] |
| Tytuł: | Re: Do czego to słuzy? |
kupiłeś i nie wiesz co z tym zrobić? |
|
| Autor: | DRIVER1965 [ 29 sty 2015, 3:55 ] |
| Tytuł: | Re: Do czego to słuzy? |
Kupił,ale jeszcze nie wie,że będzie szukał gazu łupkowego. |
|
| Autor: | borax [ 29 sty 2015, 12:17 ] |
| Tytuł: | Re: Do czego to słuzy? |
Nie kupiłem |
|
| Autor: | pannoname [ 30 sty 2015, 21:59 ] |
| Tytuł: | Re: Do czego to słuzy? |
Wiertnica na podwoziu. Za mała do gazu lub ropy |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|