| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Przewód podnoszenia kabiny - czym zrobić łączenie?? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=43499 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | 5eba [ 06 gru 2014, 17:53 ] |
| Tytuł: | Przewód podnoszenia kabiny - czym zrobić łączenie?? |
Mam już nowy kupiony ale jak pomyślę o jego wymianie to krew zalewa, wolałbym stary połączyć bo pękł w dostępnym miejscu. |
|
| Autor: | Rossi [ 06 gru 2014, 18:09 ] |
| Tytuł: | Re: Przewód podnoszenia kabiny - czym zrobić łączenie?? |
![]() Złączka przewodu tekalan, niby do pneumatyki ale powinno się nadać. |
|
| Autor: | 5eba [ 06 gru 2014, 18:19 ] |
| Tytuł: | Re: Przewód podnoszenia kabiny - czym zrobić łączenie?? |
Myślałem o tym ale czy masz to przetestowane?? Są też takie skrętki do centralnych wspomagań ,długie, ale nie mogę tego dostać w naszych sklepach. |
|
| Autor: | Rossi [ 06 gru 2014, 18:46 ] |
| Tytuł: | Re: Przewód podnoszenia kabiny - czym zrobić łączenie?? |
Wężyk od hydraulicznego wspomagania sprzęgła w Paryżance trzyma na tym dwa lata u kolegi z firmy. |
|
| Autor: | Kierownik [ 06 gru 2014, 20:44 ] |
| Tytuł: | Re: Przewód podnoszenia kabiny - czym zrobić łączenie?? |
Ja w manie na drodze zrobiłem na szybkozłączkę, tą najtańszą plastkiowa, trzymało z pół roku, miałem to zrobić jak się należy, ale wóz poszedł do kasacji |
|
| Autor: | 5eba [ 07 gru 2014, 19:42 ] |
| Tytuł: | Re: Przewód podnoszenia kabiny - czym zrobić łączenie?? |
To też w Manie. Raz w roku podnoszę kabinę ,żeby filtry wymienić (w sumie drugi raz kabine podnosiłem od kiedy mam auto) i już drugi wężyk strzelił - pierwszy od zamka a teraz zasilanie od pompki. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|