| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Sprzęgło man https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=43403 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ftzs [ 20 lis 2014, 22:18 ] |
| Tytuł: | Sprzęgło man |
Witam Mam pytanko czy ktoś wie jak rozpoznać uszkodzone sprzęgło w Manie TGM 15.280 automat. |
|
| Autor: | MAN [ 20 lis 2014, 22:34 ] |
| Tytuł: | Re: Sprzęgło man |
Co się dzieje, że sądzisz że sprzęgło padło? |
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 23 lis 2014, 7:12 ] |
| Tytuł: | Re: Odp: Sprzęgło man |
Jak padnie to nie wejdzie ci żaden bieg. Szarpanie w tej skrzyni jest normalne. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|