| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Płyn chłodniczy do Volvo FM/FH https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=43342 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | marlo123 [ 07 lis 2014, 23:31 ] |
| Tytuł: | Płyn chłodniczy do Volvo FM/FH |
Witam. Czy Volvo daje jakieś wytyczne dotyczące klasy płynu chłodzącego (tak jak G12 volkswagena) czy można zalać zwykłe petrygo i będzie cacy? Pozdrawiam. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|