| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| jaki olej? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=43143 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | marmik2001 [ 28 wrz 2014, 19:54 ] |
| Tytuł: | jaki olej? |
chciałem sie dowiedziec Panowie jaki olej dolać do premiumki 270dci 2004 r kupiłem ją niedawno, olej widać że świeży jest niedawno po wymianie ale chciałem trochę dolac bo jest tak ok 0,5 cm powyżej min. nie wiem jaki był wcześniej i chciałem się dowiedzić jaki olej wlać i ile wchodzi do tego silnika tak na przyszłość |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|