| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania r620 6x2 show truck + naczepa https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=42887 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | sushi79 [ 06 sie 2014, 16:38 ] |
| Tytuł: | Scania r620 6x2 show truck + naczepa |
Witam. oto mój drugi model na tym forum ,jest scania r620 show truck z naczepa wywrotką.. ![]() ![]() ![]() ![]() [url=https://picasaweb.google.com/1044738745 ... 2573612386] ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() życzę miłego oglądania(i liczyłbym choć na jeden komentarz:)) pozdrawiam |
|
| Autor: | norek [ 13 sie 2014, 19:40 ] |
| Tytuł: | Re: Scania r620 6x2 show truck + naczepa |
Pełen szacunek,Wzorowy Model. |
|
| Autor: | zola1217 [ 13 sie 2014, 19:48 ] |
| Tytuł: | Re: Scania r620 6x2 show truck + naczepa |
Wygląda nieziemsko, widać pewną rękę po wykonaniu. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|