| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Białystok - Morąg https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=42662 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Jacoo [ 29 cze 2014, 14:40 ] |
| Tytuł: | Białystok - Morąg |
Jak najlepiej dojechać do Morąga dużym autem, tak zeby nie wpakować się na zakazy ? Lepiej będzie DK 16 do Olsztyna a poźniej w DW 527 czy S7 do DW 519 ? |
|
| Autor: | Mr.X [ 29 cze 2014, 17:06 ] |
| Tytuł: | Re: Białystok - Morąg |
Od S7 jest 15t |
|
| Autor: | Jacoo [ 29 cze 2014, 17:28 ] |
| Tytuł: | Re: Białystok - Morąg |
Cytuj: Od S7 jest 15t
Dzięki. Polecę do Olsztyna a później w 527.
|
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|