| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Potrzebny schemat skrzyni biegów Eaton 8 biegowej. Man l2000 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=42148 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | zen.93 [ 03 kwie 2014, 20:46 ] |
| Tytuł: | Potrzebny schemat skrzyni biegów Eaton 8 biegowej. Man l2000 |
Witam. Jak wyżej potrzebuje schemat tej skrzyni a dokładnie tego wałka głównego. Dokładnego modelu aktualnie nie moge podać teraz ponieważ nie mam jej przed sobą ale to jest ta bez reduktora. Był bym bardzo wdzięczny.Pozdrawiam |
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 03 kwie 2014, 22:00 ] |
| Tytuł: | Re: Potrzebny schemat skrzyni biegów Eaton 8 biegowej. Man l |
To najpierw znajdź model i dopiero pytaj |
|
| Autor: | zen.93 [ 03 kwie 2014, 22:09 ] |
| Tytuł: | Re: Potrzebny schemat skrzyni biegów Eaton 8 biegowej. Man l |
A dużo masz kolego tych schematów do skrzyń? chodzi mi o eaton, zf i Ishift |
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 03 kwie 2014, 22:41 ] |
| Tytuł: | Re: Potrzebny schemat skrzyni biegów Eaton 8 biegowej. Man l |
http://www.bobrek-tir.com.pl/index.php? ... RhbG9naQ== |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|