| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Po zesprzegleniu przyczepy z cieżarówka blokuje jej prawe ko https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=42132 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | gumis2027 [ 01 kwie 2014, 15:42 ] |
| Tytuł: | Po zesprzegleniu przyczepy z cieżarówka blokuje jej prawe ko |
Witam wszystkich jestem tu Nowy więc jak zalicze jakąś slowna wpadke to sorry. Przyczepa specjalna bo do przewozu słupów jednoosiowa a os Saf-a.hamulce są bębnowe i po spieciu zestawu blokuje prawe koło przyczepy. Ale gdy odepne przewody i spuszcze zawór w przyczepie i rusze choć trochę i podepne spowrotem to już jest dobrze. Co to może być? Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|