| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Termometr do mierzenia ładunków na chłodni. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=42096 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | patrycjusz07 [ 26 mar 2014, 15:17 ] |
| Tytuł: | Termometr do mierzenia ładunków na chłodni. |
Witam. Szukałem odpowiedzi ale albo nie umiem szukać albo niema... Poszukuje dobrego termometru do mierzenia temperatury ładunków. Dlaczego dobrego? Bo dwa już leżą połamane Nie zawsze w firmie mają lub też chcą użyczyć a potrzebuje zmierzyć temperaturę wszystkiego również mrożonek. Czy mógłby ktoś polecić coś dobrego? Wszystkie pirometry odpadają! |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|