| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [MAN L2000] Fotel kierowcy GRAMMER - opada, nie pamięta wys. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=41379 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kiepski [ 26 gru 2013, 12:54 ] |
| Tytuł: | [MAN L2000] Fotel kierowcy GRAMMER - opada, nie pamięta wys. |
Witam! Mam mały problem z moim fotelem GRAMMER w Manie L2000. Fotel jest taki jak w tej aukcji: http://allegro.pl/fotel-man-f-l-2000-12 ... 22307.html Problem z fotelem nie jest wielki, ale bardzo denerwujący. Fotel nie zapamiętuje ustawień wysokości. W mojej pracy ciągle wsiadam i wysiadam z auta i na okrągło muszę fotel podnosić, bo podniesie sie 3 cm, i to tyle... A dla mnie to za nisko |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|